środa, 26 czerwca 2013

Monumental Art 2013










Znów miałam przyjemność projektować oprawę graficzną dla Monumental Art, czyli Festiwalu Malarstwa Monumentalnego, który odbywa się na gdańskiej Zaspie. Prócz plakatów, reklam, folderu z mapką itp. w tym roku identyfikacja obejmowała również gadżety – koszulki, torby i przypinki. Powstała również infografika podsumowującej 5-lecie istnienia Festiwalu – tu jej pełna wersja. Fotografie z wernisażu autorstwa Łukasza Głowały.

2 komentarze:

 1. Kilka dni temu stałam sobie na przejściu i czekałam na zielone światło i słysze rozmowę, dziewczyna mówi do chłopaka: co myslisz o tym plakacie? na co on,że brzydki i bez sensu, na co ona: "tez tak uważam, chyba przyjde tu w nocy i go zedrę z tego słupa bo nie moge na niego patrzec."
  Trudno mi sie z nimi nie zgodzić. Przypinki tez robiła ta sama autorka? bo jak dostałam przypinke podczas zwiedzania murali to po chwili wyrzuciłam ją do kosza. Drazni nie tylko mnie taka postawa,że ktos robi byleco bylejak i ma o sobie mniemanie ze "zaprojektował". Śmiać się czy płakać...nie wiadomo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za komentarz. Tak, przypinki też robiła ta sama autorka, czyli ja, Anita Wasik. Tak, mam mniemanie, że je jak to Pani pisze "zaprojektowałam". Tak, mam przeświadczenie o tym, że znam się na tym, co robię. A Pani? Ja pod swoimi plakatami się podpisuję, nie wstydzę się ich, mogę też o nich dyskutować, jeśli taka jest potrzeba. Może by się tak podpisała Pani imieniem i nazwiskiem pod swoim komentarzem.

   Usuń